Familja e tij në zi, ndërron jetë babai i trajnerit të klubit të Serisë A

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 16, 2024 | 13:25

Familja e tij në zi, ndërron jetë babai i trajnerit të klubit të Serisë A

Trajneri Ivan Juriç është në zi për shkak se babai i tij ka ndërruar jetë. Lajmi është bërë i ditur nga klubi i Torinos duke i shprehur ngushëllime atij.

Torino in lutto, è morto il padre di Juric: il messaggio del club

“Presidenti Urbano Cairo me të gjithë anëtarët e bordit, kryetarët e bashkive, drejtuesit, punonjësit, bashkëpunëtorët, lojtarët dhe gjithë sektori i të rinjve të Klubit të Futbollit Torino, i pikëlluar nga lajmi i hidhur, janë afër me dashuri për Ivan Juriç dhe familjes së tij për ndarjen nga jeta të babait të tij të dashur profesor Jure Juriç”.


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"