EKSKLUZIVE/ Tirana përforcon mesfushën, bardheblutë i rinovojnë kontratën titullarit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 11, 2023 | 0:09

EKSKLUZIVE/ Tirana përforcon mesfushën, bardheblutë i rinovojnë kontratën titullarit

Ardit Hila ka rinovuar kontratën me Tiranën.

ardit hila bruno lulaj

Burime pranë klubit bardheblu bëjnë me dije për “Panorama Sport” se mesfushori ka vendosur që të vazhdojë dhe për një vit tjetër me nënkampionët e Shqipërisë.

Ai u bashkua me Tiranën verën e kaluar dhe arriti të fitonte Superkupën e Shqipërisë.

OLSI AVDIAJ – PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"