EKSKLUZIVE/ Skandal në Laç, arbitri kryesor dhunohet pas ndeshjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 9, 2021 | 23:56

EKSKLUZIVE/ Skandal në Laç, arbitri kryesor dhunohet pas ndeshjes

Ndeshjet luhen pa tifozë, por incidentet nuk mungojnë, madje edhe kur përfundon loja. “Panorama Sport” zbulon nga burime të sigurta, se menjëherë pasi është mbyllur takimi i sotëm në Kurbin, Laçi-Kukësi 3-2, është ushtruar dhunë ndaj arbitrit kryesor të këtij takimi, Kreshnik Bajramaj.

Kreshnik Bajramaj

Dyshohet se personi që ka ushtruar dhunë ndaj gjyqtarit të kolegjiumit të Tiranës ka qenë një prej zyrtarëve të klubit vendës të Laçit.

kUKESI LACI

Mbetet për t’u parë tashmë se çfarë reagimi do të ketë nga FSHF dhe vetë Shoqata e Arbitrave pas këtij incidenti në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të të Kategorisë Superiore.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"