EKSKLUZIVE/ Dinamo akord me portierin 29-vjeçar, vjen nga Kategoria e Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2024 | 12:39

EKSKLUZIVE/ Dinamo akord me portierin 29-vjeçar, vjen nga Kategoria e Parë

Portieri Aldo Teqja pritet të vijojë karrierën me Dinamon.teqja“Panorama Sport” zbulon se mes portierit 29-vjeçar dhe drejtuesve blu ka një akord.

Teqja mbylli sezonin te Flamurtari dhe ishte pranë rinovimit të kontratës, por duket se është joshur nga Dinamo dhe tani pritet zyrtarizimi i marrëveshjes.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"