E ardhmja e Liridon Latifit, 30-vjeçari drejt skuadrës së…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 9, 2024 | 22:33

E ardhmja e Liridon Latifit, 30-vjeçari drejt skuadrës së…

Liridon Latifi ishte një nga lojtarët e shumtë që u larguan nga Tirana pas këtij sezoni. Anësori mbylli bashkëpunimin me bardheblutë, por si duket ngjyrat e fanellën nuk do t’i ndryshojë.

latifi

Për 30-vjeçarin flitet se mund të rikthehet te Prishtina për sezonin e ardhshëm, ndërkohë ai ka luajtur me kryeqytetasit për katër vite, nga sezoni 2011 deri në 2015-n dhe mund të veshë këtë fanellë sërish pas 9 sezonesh larg.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"