Dileta Leota i ka dhënë fund beqarisë, moderatorja ndan fotot nga ceremonia martesore me portierin gjerman

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2024 | 16:28

Dileta Leota i ka dhënë fund beqarisë, moderatorja ndan fotot nga ceremonia martesore me portierin gjerman

Moderatorja e njohur italiane, Dileta Leota i ka dhënë fund beqarisë.

1

Ajo është martuar me portierin gjermane Loris Karius me të cilin ka edhe një vajzë të pagëzuar me emrin Aria.

Dileta ka ndarë foto nga ceremonia martesore teksa duket madhështore me fustan nusërie.

“Gjithçka që kam dashur”, shkruan gazetarja e cila shfaqet më e lumtur se kurrë në praninë e vajzës, bashkëshortit dhe të ftuarve.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"