Dekolteja e hapur dhe të pasmet në sfond, Vanda Nara gëzon fansat me fotot e saj s*ksi në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 3, 2024 | 17:40

Dekolteja e hapur dhe të pasmet në sfond, Vanda Nara gëzon fansat me fotot e saj s*ksi në rrjetet sociale

Vanda Nara vijon të jetë ndër femrat më të ndjekura dhe më të komentuara në botën e “showbiz”-it.

bandicam 2024-07-03 17-29-54-778

Partnerja e futbollistit Mauro Ikardi, mbetet si gjithnjë tepër aktive edhe në rrjetet sociale, me foto dhe video provokuese. Modelja 37-vjeçare argjentinase, nënë e pesë fëmijëve, duket në formë të shkëlqyer, teksa ka ndezur rrjetin me postimet e fundit në “Instagram”.

bandicam 2024-07-03 17-34-47-762

Ajo shfaqet me një dekolte të hapur, ndërsa në një foto tjetër ekspozon në plan të parë të pasmet.

bandicam 2024-07-03 17-28-32-840

bandicam 2024-07-03 17-28-57-459

bandicam 2024-07-03 17-29-15-787

bandicam 2024-07-03 17-29-32-422

bandicam 2024-07-03 17-30-43-330

bandicam 2024-07-03 17-31-02-651

bandicam 2024-07-03 17-31-06-679

bandicam 2024-07-03 17-31-14-458

bandicam 2024-07-03 17-31-55-964

bandicam 2024-07-03 17-32-16-191

bandicam 2024-07-03 17-32-50-956

bandicam 2024-07-03 17-32-56-091

bandicam 2024-07-03 17-33-03-376

bandicam 2024-07-03 17-33-08-369

bandicam 2024-07-03 17-33-21-999

bandicam 2024-07-03 17-33-26-063

bandicam 2024-07-03 17-33-41-545

bandicam 2024-07-03 17-33-48-026

bandicam 2024-07-03 17-34-00-633

bandicam 2024-07-03 17-34-05-150

bandicam 2024-07-03 17-34-15-674

bandicam 2024-07-03 17-34-23-042

bandicam 2024-07-03 17-34-26-933

bandicam 2024-07-03 17-34-31-025

bandicam 2024-07-03 17-34-43-331

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"