Bastoni: Finalja është arritje e madhe, ja forca e Interit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 17, 2023 | 18:38

Bastoni: Finalja është arritje e madhe, ja forca e Interit

Alesandro Bastoni po tregon se është një nga pikat më të forta të këtij Interi, që siç ka treguar vetë mbrojtësi ka pasur grupin forcën e tij më të madhe.

3529645-71940068-2560-1440

“Mendoj se Interi ka grupin e bashkuar si pikën e tij më të fortë. E dimë mirë që vetëm në këtë mënyrë mund të merrnim kënaqësitë që na dhuron suksesi. Jemi shumë të lumtur për këtë arritje. Gjithë rrugëtimi ynë ka qenë shumë i rëndësishëm, në grupe të gjithë na quanin të eliminuar, por ja ku jemi. Tani do të festojmë dhe më vonë do të mendojmë për finalen”, u shpreh italiani.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"