Bashkëshortja surprizon Silvinjon në fushë, vajza e trajnerit të Shqipërisë ndan foton në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 18, 2024 | 13:26

Bashkëshortja surprizon Silvinjon në fushë, vajza e trajnerit të Shqipërisë ndan foton në rrjetet sociale

Bashkëshortja dhe vajza e Silvinjos ndodhen në Gjermani për të mbështetur trajnerin dhe Kombëtaren shqiptare.

silvinjoTati është shumë aktive në rrjetet sociale teksa shpesh ndan foto dhe video në vendet që viziton apo edhe të familjarëve të saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto të prindërve së bashku. Silvinjo ndodhet me uniformën e punës, me siguri nga një ccast stërvitje teksa gruaja e puth dhe janë të dy të përqafuar.

Ky imazh është shpërndarë nga Tati në “InstaStory” duke e shoqëruar me një emoji me zemër.gfjhfgjPANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"