Axhenda e plotë/ Futbolli shqiptar rikthehet të dielën, ja duelet e prapambetura që do të zhvillohen në datën 19 nëntor 

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 14, 2023 | 22:22

Axhenda e plotë/ Futbolli shqiptar rikthehet të dielën, ja duelet e prapambetura që do të zhvillohen në datën 19 nëntor 

Futbolli shqiptar do të rikthehet në fushën e blertë dietën e diel, pas ndalesës për shkak të tragjedisë me sulmuesin e Egnatias, Rafael Duamena.  

Maliqi

Më datën 19 nëntor janë planifikuar të zhvillohen 5 duelet e vlefshme për javën e 7-të të Grupit B të Kategorisë së Dytë, të cilat u shtynë menjëherë pas ngjarjes të tmerrshme. Ndërkohë po ditën e diel do të luhet edhe dueli i Grupi A të Kategorisë së Dytë, mes Murlanit dhe Tërbunit, edhe ky i prapambetur.Të gjitha këto duele do të startojnë në orën 13:30.  

AXHENDA E PLOTË:  

KATEGORIA E DYTË, GRUPI A: 

Murlani-Tërbuni 

KATEGORIA E DYTË, GRUPI B: 

Labëria-Pogradeci 

Devolli-Maliqi 

Delvina-Oriku 

AF Luftëtari-Shkumbini 

Turbina-Këlcyra 

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"