Ilir Beqaj nuk është shumë ekspert për pazare, hedh lekët në tokë teksa hap portofolin

| 15:09
SHPËRNDAJE

Si fillim, duhet thënë që ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ka një profil familjari shembullor.

Në fundjava ai shihet vazhdimisht në shoqërinë e bashkëshortes. Ndërkohë që janë bërë virale disa foto të paparazzit tonë pak vite më parë në plazhin e Dhërmiut, teksa Beqaj i lyen bashkëshortes
shpinën me krem plazhi.

Ndërkohë, kësaj here ai është fotografuar duke bërë pazare, një punë që burrat nuk e kanë edhe aq qejf.

Por jo gjithçka ka shkuar si duhet, sepse ai i ka hedhur paratë në tokë teksa kërkonte të bënte pagesën në kasë. /Panoramaplus.al

    

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.