“Puthje e përqafime”, pas ‘arratisjes’ nga Shqipëria, Arilena Ara shijon jetën në Los Angeles, çfarë po ndodh me këngëtaren

Jan 1, 2020 | 16:57
SHPËRNDAJE

Arilena Ara u “arratis” nga Shqipëria pasi rrëmbeu vendin e parë në Festivalin e RTSH-së.

pjimage (1)

Pavarësisht polemikave që rrethuan fitoren e saj, ku u vu në dyshim nëse ajo në të vërtetë e meritonte vendin e parë, duket se Arilena nuk është shqetësuar.

Për më tepër ajo po shijon jetën në Los Angeles, ku ka festuan edhe natën e ndërrimit të viteve.

Këngëtarja ka ndarë me fansat momente nga festa e natës së Vitit të Ri.

Në një video të publikuar duke kërcyer ajo shkruan se po feston jetën.

 


View this post on Instagram

Celebrating Life. 2020♥️

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on


Ndërsa në InstaStory postoi video ku shihet nën shoqërinë e menaxherit të saj Popi Kola me të cilin shihet duke u përqafuar dhe puthur në faqe.

 

arilena ara2

Mediat rozë prej shumë kohësh kanë aluduar se mes tyre nuk ka thjesht një marrëdhënie miqësore por ka nisur një lidhje dashurie.

Ndërsa vetë Arilena ende nuk e ka konfirmuar lajmin.

 

arilena ara arilena ara1

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura