5 Qershor, 2024

VIDEO/ I bëri “twerk” para fytyrës, Dafina Zeqiri “çmend” rojet e sigurisë gjatë performancës në skenë


Këngëtarja Dafina Zeqiri, e konsideruar si një nga divat e muzikës shqiptare, ka vazhduar të sjellë projekte shumë të veçanta.

Këngëtarja e njohur vijon të jetë shumë e angazhuar me koncerte si brenda edhe jashtë Shqipërisë, ku dallohet për performancat saj tepër provokuese në skenë dhe atmosferën energjikë që krijon.

Së fundmi në rrjetet sociale ka nisur të qarkullojë më shpejtësi një video e Dafinës, ku shihet teksa performon në skenë, duke bërë disa lëvizje provokuese.

Ajo që është komentuar së tepërmi është reagimi i një prej rojeve të sigurisë, i cili ndodhej pak metra larg saj, dhe ka mbetur me gojë hapur nga lëvizjet e artistes.

Teksa këngëtarja bënte ‘twerk’, djali në fjalë ka parë kërcimin e Dafinës dhe është befasuar.

 

@gjakshqiptari77777 #dafinazeqiri #fup #tiktok #viral ♬ original sound – 🦅 Gjak Shqiptari 🦅

Kujtojmë që Dafina ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj Kreshniku dhe në një prej intervistave të saj, këngëtarja ka treguar se dasma do të jetë në fund të vitit, duke mos dhënë detaje të mëtejshme.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al