25 Tetor, 2019

Kujdes! Emrat e këtyre personazheve të famshëm, janë të ‘rrezikshëm’ për telefoni tuaj, mes tyre dhe këngëtarja shqiptare


“McAee”, firma e sigurisë në internet ka zbuluar listën e 10 personazheve për të ‘rrezikshëm’ në internet. Këta personazhe janë shumë të famshëm, ndër ta edhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa.

Nëse klikoni emrin e tyre në internet, pajisjet tuaja elektronike si kompjuteri apo edhe telefoni, rrezikojë të preken nga viruset.

Këta emra janë ndër më të klikuarit në internet. Personazhi më i ‘rrezikshëm’ i këtij viti për t’u kërkuar në internet u shpall koediani amerikan John Oliver.

Pjesë e listës janë gjithashtu edhe tre komedianë të tjerë, Jimmy Fallon, James Corden dhe Jimmy Kimmel.

Sipas ‘McAee’, këtë vit pjesë e listës është edhe Liam Hemsëorth dhe Emilia Clarke.

Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/Deadline/REX/Shutterstock (9629753ot)
James Corden
The Contenders Emmys presented by Deadline Hollywood, Green Room, Los Angeles, USA – 15 Apr 2018

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al