23 Shtator, 2023

“Kapitulli jonë i fundit”- Pas ndarjes nga Meghan Fox, Brian Austin Green i jep fund beqarisë, fejohet me moderatoren e njohur (Foto)


Aktori i njohur Brian Austin Green dhe e dashura e tij Sharna Burgess kanë vendosur që ta çojnë lidhjen e tyre në një tjetër stad duke u fejuar së bashku.

Të fejuar! Brian Austin Green, 50 vjeç dhe Sharna Burgess, 38, janë fejuar zyrtarisht pas gati tre vitesh lidhje dhe mirëseardhje me djalin njëvjeçar, Zane, vitin e kaluar në qershor; parë të premten në Las Vegas

Lajmin e ëmbël e bënë të ditur vetë dyshja përmes një postimi në Instagram.

“Kapitulli jonë i fundit”- shkruan çifti në videon e postuar.

Kujtojmë që prej tre vitesh çifti janë në një lidhje me njëri-tjetrin, ndërsa një vit më parë ata janë bërë prindër për herë të parë së bashku.

Propozim: Zogjtë e dashurisë shpjeguan se fejesa kishte ndodhur në fillim të këtij viti në korrik, gjatë një festë surprizë për ditëlindjen e aktorit.

Aktori ka edhe një djalë 21-vjeçar, Kassius me Ish-partneren Vanesa Marci dhe tre fëmijë të tjerë nga martesa me Megan Fox, Noah, Bodhi dhe Journey.

Bashkëprindërimi: Gjatë një episodi të mëparshëm në podcast-in e tyre Old-ish, çifti foli për bashkë-prindërimin me Fox

Marrëdhënie e shëndetshme: Sharna më vonë shtoi: “Mendoj se bashkëprindërojmë shumë mirë. Përsëri, ka të bëjë gjithmonë me fëmijët dhe atë që është më e mira për ta. Ndonjëherë, ne jemi në gjendje t'i bëjmë gjërat së bashku'; parë në 2019 në Los Angeles

E entuziazmuar: Kërcimtarja shkëlqeu një buzëqeshje gazmore teksa tregoi unazën e saj mahnitëse të fejesës me diamantë teksa merrte pjesë në Festivalin e Muzikës iHeartRadio 2023 në Las Vegas të premten
Takimi për herë të parë: Brian dhe Sharna për herë të parë kryqëzuan rrugët në 2020 në një kafene pasi një njohje e përbashkët i lidhi ata së bashku

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al