13 Qershor, 2024

FOTOT/ Roza Lati i vë “flakën” rrjetit, me bikini moderatorja tregon format bombastike nga plazhi!


Moderatorja Roza Lati i ka vënë “flakën” rrjetit me format bombastike.

Ish-banorja e “BBV” tashmë ka nisur pushimet në Turqi, ndërsa i ka “marrë me vete” ndjekësit e saj në Instagram, duke ndarë me ta foto nga këto ditë relaksi.

Me bikini të zeza të cilat i kombinoi me ngjyrën e flokëve, Roza ka vënë në pah trupin e palestruar.

Moderatorja shfaqet duke shijuar rrezet e diellit ndërsa pozon me një elegancë duke i çmendur fansat e saj të zjarrtë.

Të shumtë ishin pëlqimet dhe komentet pozitive që Roza mori nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë që moderatorja ishte një ndër konkurrentët e “Big Brother Vip”, e cila u eleminua nga gara për të fituar çmimin e madh disa ditë para finales së reality show-t.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al