19 Qershor, 2024

FOTOT/ Në shtrat me bikini “mikroskopike” të ngritura me duar, Arta Kabashi nuk i lë vend imagjinatës! Këngëtarja “çmend” fansat me…


Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Arta Kabashi ka “çmendur” fansat me format trupore nga pushimet e saj.

Këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale disa foto të nxehta, me bikini “mikroskopike” në ngjyrë të zezë dhe ka vënë në pah trupin e tonifikuar.

Në njërën nga fotot, këngëtarja ka pozuar e ulur në një shtrat në natyrë duke ngritur të brendshmet me duar, teksa nuk i ka lënë vend imagjinatës së fansave të saj me pozat tunduese.

Përveç zërit të mrekullueshëm, Arta njihet nga edhe për format e saj perfekte trupore.

   

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al