12 Qershor, 2024

FOTOT/ Ledina Çelo nuk njeh moshë, me bikini këngëtarja “çmend” fansat me format perfekte nga pushimet!


Këngëtarja Ledina Çelo, ka rrëmbyer vëmendjen përsëri me fotot e saj të fundit nga pushimet.

 

 

 

Përmes disa postimeve në Instagram, Ledina i ka lënë ndjekësit e saj të mahnitur me trupin e saj, ku shfaqet në formën më të mirë të saj fizike.

E veshur me një fustan rrjetë, këngëtarja ka nxjerë më në pah  linjat e saj elegante dhe siluetën e tonifikuar.

Por jo vetëm kaq, në ndër imazhet e tjera, Ledina pozon me një palë bikini, që tregon se ajo nuk është vetëm një ikonë e muzikës, por edhe një ikonë e bukurisë dhe formës trupore.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al