16 Qershor, 2024

FOTOLAJM/ Nga Noizy deri te Arbana Osmani, ja kush janë VIP-at që mbështetën Kombëtaren shqiptare në stadiumin e Dortmund-it


Mbrëmjen e djeshme Kombëtarja shqiptare luajti përballë asaj të Italisë për Kampionatin Europian.

Ndeshja përfundoi 2 me 1 për Italinë.

Të shumtë ishin  personazhet publikë që udhëtuan drejt Gjermanisë për të mbështetur Kombëtaren shqiptare, të cilët e shikuan ndeshjen direkt nga tribunat Vip në Dortmund.

Një ndër ta ishte reperi shqiptar, Rigels Rajku i njohur si Noizy, Ermal Mamaqi, Blendi Fevziu, Amarda Toska, Juliana Nura, Elona Duro, Eduard Grishaj, Arbana Osmani dhe Olsi Bylyku.

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al