12 Shtator, 2018

Dëshironi gjoks të madh? Modelja zbulon se me çfarë të ushqeheni

Modelja e njohur Brigette Cooper ka 30 mijë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”. Nga postimet e shumta që ajo bën, fansat kanë vënë re një ndryshim në fotot e saj të reja në krahasim me fotot e mëhershme.

E ky ndryshim është pikërisht gjoksi më i madh. E teksa ata kanë menduar se Brigette mund të kenë bërë ndonjë operacion plastik, modelja ka treguar sesi qëndron e vërteta.

Cooper ka zbuluar ditët e fundit se cili është ushqimi që mund të rrisë gjoksin e femrave. Ajo tha se zmadhimi i papritur i gjoksit ka të bëjë vetëm me një superushqim: pluhurin maca. Bima maca rritet në Peru dhe mendohet se rrit energjinë, libidon dhe balancon hormonet.

Panorama Plus