INTERVISTA/ Flet Suzana Lubonja: Nga dashuria e Palit me Zerina Kuken te Françesk Radi me Teftën. ‘Ura’ ku u lidhën çiftet e ekranit

Feb 20, 2020 | 15:38
SHPËRNDAJE

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.