Berisha publikon videon: Ja çfarë i ka shpërndarë Rama ambasadave

Feb 21, 2019 | 13:47
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon kryeministrin Rama se ka shperndarë nëpër ambasada dhe qeveri të ndryshme një video me pjesë nga fjalet e tij te mbajtura ne Kuvendin e Shqiperise, me shenimin poshte te perkthimit ne anglisht. 

berisha kuvend

Duke publikuar videon, Berisha, shkruan se jane bere bashke nje montazh nga fjalet qe ai ka mbajtur ne Kuvend, me thirrje kunder Rames.

Postimi i Berishes 

Miq,shikoni videon qe ka shperndare ne ambasada dhe qeveri te ndryshme poturembushuri si prove per grushtin tim te shtetit kunder tij. Nuk mund ta lija pa ndare me ju kete deshmi se sa te drejte keni kur brorhorisni “Rama Ik dhe ta shporrim, ta shporrim kermen politike”. Fitore!! sb

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura