23 Tetor, 2017

Stil dhe elegancë me vishnje, ngjyrën që po dominon vjeshtën!


Asgjë nuk thotë fjalën ‘vjeshtë’ më mirë se sa ngjyra vishnje. Është kjo ngjyrë  që ju bën që të ndiheni njësh me stinën.

Bëjini një refresh garderobës suaj me veshje të cilat kanë këtë ngjyrë, pasi kjo është e veçantë, unike dhe mbi të gjitha po e përdorin të gjithë të famshmit në veshjet e tyre.

Nga kapelet, tek bluzat, këmishat, çantat, këpucët, madje deri tek ngjyrat e aksesorëve apo make up -it. Kaq fuqishëm ka hyrë në trendët e kësaj vjeshte kjo ngjyrësaqë  ju sugjerojmë që edhe blerja juaj e radhës të jetë në këtë ngjyrë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al