Panorama Plus – Faqe 3080 – Showbizi Shqiptar
Kryetari i Partisë Demokristiane dhe deputeti i grupit parlamentar, Nard Ndoka, është fotografuar këtë të enjte para godinës së Parlamentit me një “Benz Mercedes” tip i
Pak ditë më parë, në ambientet e “Hotel Rogner”, është parë ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, teksa intervistohej nga disa gazetarë të huaj, ku me siguri