Njihuni me të gjithë filmat e rinj që do të shohim në platformën Netflix në muajin qershor – Panorama Plus

5 Qershor, 2023

Njihuni me të gjithë filmat e rinj që do të shohim në platformën Netflix në muajin qershor


 Netflix është shërbimi kryesor argëtues i transmetimit në botë, me mbi 209 milionë abonime të paguara në mbi 190 vende Anëtarët e saj shijojnë seriale televizive, dokumentarë dhe filma nga një gamë e gjerë zhanresh dhe gjuhësh dhe mund të shikojnë përmbajtje të pakufizuar.

Për muajin qershor, platforma e njohur po shton disa tituj të rinj në përmbajtjen e saj me filmat e mëposhtëm që dallohen:

Filmat e mëposhtëm janë publikuar tashmë:

Një Jetë e Bukur 

Kur një producent muzikor zbulon një peshkatar të ri me një talent të fshehur, ai duhet të vendosë nëse është gati të lejojë veten për lavdi – dhe dashuri.

Po sikur të mos isha i pasur 2/ I pasur në dashuri 2

Kur Paula largohet nga Rio de Zhaneiro për të dalë vullnetare si mjeke në Amazonë, Teto harton një plan për ta ndjekur – dhe pason kaos.

Unë jam duke kërkuar për ju / Lidhjet e humbura

Pas një takimi të paharrueshëm, një romantike e pashpresë përdor një aplikacion për të gjetur një burrë që sapo takoi – por a është ai me të vërtetë ajo që ajo po kërkon?

Ata priten në platformë në ditët në vijim

16/06/2023

Tyler Rake: Nxjerrja 2

Pasi i ka shpëtuar pragut të vdekjes, komando Tyler Rake merr përsipër një mision tjetër të rrezikshëm: të shpëtojë familjen e burgosur të një gangsteri të pamëshirshëm.

23/06/2023

Gjetja perfekte

Një redaktore mode kthehet në punë, por përballet me pengesa: i huaji simpatik që ajo puthi në një festë është partneri i saj i ri dhe djali i shefit.

23/06/2023

Përmes dritares sime: Përtej detit

Pas një viti larg, Raquel dhe Aris ribashkohen për një udhëtim romantik veror. A mund t’i përballojë dashuria e tyre flirtet miqësore dhe pasiguritë e reja?

23/06/2023

Më bëj të besoj/ Më bëj të besoj

Dy gjyshe të djallëzuara bashkojnë rastësisht nipërit e tyre dhe rindezin dashuritë e fëmijërisë, si dhe mosmarrëveshjet nga e kaluara.

30/06/2023

Nimona

Një kalorës akuzohet gabimisht për një krim dhe kthehet në një vajzë adoleshente që ndryshon formën e quajtur Nimona. Po sikur ajo të jetë përbindëshi që ai u betua ta vriste?

Platforma transmeton gjithashtu trilogjinë e serialit “The Bachelor” , me Yiannis Tsimitselis, Thanasis Viskadourakis, Nikos Vourliotis  dhe aktorë të tjerë të shquar, nga 1 qershori .

Pas serialit Maestro , nga Christoforos Papakaliatis, filmi The Bachelor bëhet prodhimi i dytë grek që i bashkohet listave të Netflix.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al