23 Shtator, 2023

Njihuni me 7 këpucët më trend të vjeshtë-dimër 2023/24 (Foto)


Ditëve me diell mund t’ju vijë fundi. Dhe do të na duhet të ndërrojmë përsëri garderobën tonë, madje edhe këpucët. Për t’ju ardhur në ndihmë, ne do t’ju tregojmë disa nga modelet më në zë të momentit në mënyrë që të jeni gjithmonë “On Top Form.”

     

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al