29 Janar, 2023

“Mos më fotografoni kur jam me fëmijët!”/ Kanye West shpërthen ndaj paparacëve, reperi i thyen telefonin njërit prej tyre dhe largohet (Video)


Kanye West është parë sërish në publik që pas skandalit me sulmet antisemitike dhe kësaj here reperi duket se ka kaluar kaluar kufirin teksa i ka thyer telefonin një personi.

Artisti u regjistrua teksa po udhëtonte me makinën e tij dhe iu afrua disa paparacëve duke i kërkuar që të mos filmohej teksa do të shkonte të vizitonte fëmijët e tij, por ata u shprehen se ishin qindra prej tyre rreth e rrotull dhe reperi nuk mund të bënte asgjë.

Kanye West thjesht po i kërkonte paparacëve të ndalonin së fotografuari atë dhe fëmijët e tij

“Çfarë doni të bëj? Jemi mijëra veta”– u shpreh paparaci.

“Nuk më intereson sa prej jush janë , e dini çfarë dua të bëni?”- tha Kanye, “Dua t’i shoh fëmijët e mi pa më fotografuar”, shtoi ai, ndërsa papraci e pyeti: “Nuk mund të shkosh në shtëpi dhe t’i shohësh ata? Çfarë do që të bëjmë, ky është një vend publik!”.

Ndërkohë, Kanye qëndroi i heshtur duke i hedhur një vështrim të egër burrit, duke e lënë të kuptonte se ishte dukshëm i mërzitur.

“Kjo quhet të drejtat e njeriut”, tha Kanye ndërsa po largohej me makinën e tij.

Më pas, Kanye del nga makina e tij dhe dukshëm i zemëruar duke folur me një grua që ishte ende në makinën e saj, dhe ndërsa ata vazhdonin ta regjistronin atë, reperi tha: “Pse vazhdon të më ndalosh kështu?

“Ti je një personazh i famshëm”, tha gruaja.

Më pas reperi i acaruar i ka marrë telefonin gruas dhe duke e hedhur tutje, më pas ai ka hipur në automjetin e tij dhe është larguar.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al