17 Qershor, 2024

“Më fat që jam gjallë!” – Çfarë i ka ndodhur kuzhinierit të famshëm botëror?


Shefi i famshëm i kuzhinës, Gordon Ramsay ka pësuar një aksident me biçikletë në Connecticut.

 

Lajmin e bën vetë të ditur vetë personazhi televiziv, përmes një video të postuar në Instagram.

Ai shprehet se pësoi një aksident të keq që jo vetëm se e ka lënë të dëmtuar, por gjithashtu dhe të tronditur.

Në pamje shefi tregon një pjesë të barkut e brinjëve të që janë mavijosur rëndë për shkak të dëmtimeve të marra.

Ramsay shprehet se gjithçka po shkon mirë e se fatmirësisht nuk ka fraktura, e ka qenë helmeta në kokë ajo që e ka mbrojtur.

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al