3 Qershor, 2023

Këto janë varset më trend të momentit!


Me veshjet e verës, bizhuteritë bëhen të domosdoshme. Dhe ndër trendet e bizhuterive, gjerdani choker pushton podiumin e pranverës së verës 2023. Ja se cila janë modelent që nuk duhet t’i hiqni kurrë nga qafa.

    

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al