25 Nëntor, 2017

“Kam video pornografike, të turpëroj” , -ja si u kërcënua aktorja e njohur nga shoqja e saj


Raportet miqësore mes aktores dhe “Miss Turqia 2011”, Melisa Asli Pamuk dhe shoqes së saj të ngushtë Elif Atba hyn në krizë pak kohë më parë ku ato nuk u panë më bashkë në publik dhe nuk komentuan teksa u pyetën për njëra-tjetrën në intervistat e ndryshme në media.

Sipas mediave turke aktorja kishte shkëputur marrëdhëniet me mikeshën e saj pasi ajo i kishte shprehur dashurinë. Pas refuzimit, Pamuk pretendoi se ajo e kishte kërcënuar: “Kam video pornografike, të turpëroj”.

Aktroja e ka hedhur në gjyq ish-shoqen e saj, por gjykata nuk i ka dhënë të drejtë pasi ajo nuk ka prova që e vërtetojnë këtë.

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al