27 Shtator, 2017

Granit Xhaka feston ditëlindjen e 25-të , ja si e uron Leonita


Granit Xhaka ëahtë një nga futbollistët shqiptar më të talentuar dhe pikërisht sot ai festoi ditëlindjen e tij të 25-të. Me këtë rast ai ka marrë plot urime të përzemërta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e tij.

Por sigurisht që në një ditë të shënuar si kjo, urimi më i veçantë i ka ardhur nga bashkëshortja, Leonita Lekaj.

Kjo e fundit ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, disa imazhe të veçanta të Graniti me mbishkrimin “Gëzuar ditëlindjen jeta ime, dashuria ime”.

 

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al