3 Qershor, 2023

Fotot nga paparazzi/ Ministrja shfaqet në Parlament me xhinse


Ndër vite, Ogerta, ka pasur një ndryshim stilesh. Fillimisht ministrja zgjidhte të vishte fustan poshtë gjurit, komod plot ngjyra dhe larg formales. Por shpejt ministrja pësoi një metamorfozë në “look”-un e saj.

Ajo nisi të shfaqej me kostume të zeza, duke u identifikuar me këtë stil për shumë kohë. Por duke mos e ndjerë veten plotësisht në lëkurë të sajën, Ogerta nisi ta thyente pamjen me aksesorë disi më sportiv. E tashmë, më në fund, ajo është rikthyer tek sportivja, e këtë herë ka vendosur të çel edhe ngjyrat.

Këtë të enjte, ministrja e Shëndetësisë, u shfaq në Parlament me xhins të zbardhura dhe një këmishë të gjerë të bardhë. Me ardhjen e verës, duket se edhe ajo ka vendosur të ndryshojë gardërobën, duke ardhur më pranë sportives si dhe më pranë komoditetit gjithashtu.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al