11 Shtator, 2017

Fotogaleri/ Këto janë çantat më trendi të sezonit të vjeshtës


Vjeshta sapo trokiti, bashkë me të ndryshon dhe gardëroba e çdo femre.  Ja çfarë duhet të kemi parasysh kur të bëjmë shopping për këtë vjeshtë. Tashmë është bërë trend që në çdo stinë të ketë çantat që e shoqërojnë. Çantat ‘in’ për këtë vjeshtë janë ato me ngjyrat e dheut, bronz dhe nuancat e të kafes. Përmasat e këtij tek çantat sezoni preferohen ‘mini’ sepse janë komode dhe të lehta në menaxhim. Ne ju sugjeron këto trende, të cilat do të dominojnë garderobën tuaj dhe që janë të kombinueshme për çdo pjesë të ditës dhe për çfarëdo profili pune.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al