22 Qershor, 2022

FOTO/ “Topless” në Ibiza, Demi Roz trondit sërish fansat me pozat e fundit


Çdo postim i Demi Roz shkakton tërmet në rrjetet sociale dhe kështu ka ndodhur edhe me publikimin e saj të fundit.

Collage Maker-22-Jun-2022-04.22-PM

Modelja britanike shfaqet “topless” në Ibiza, ndërsa në plan të parë si gjithnjë ka nxjerrë të pasmet.

Foto që nuk kanë nevojë për shumë komente, të cilat kanë marrë menjëherë qindra dhe mijëra pëlqime nga fansat.

 

 

5464564646

45645646

7567567

5645646

76757

6756757

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al