24 Tetor, 2017

E pabesueshme në Elbasan/ Vendos 500 lekë skedinë dhe kap milionat


Një ngjarje vërtetë e rrallë i ka ndodhur një djali nga Elbasani i cili ka fituar një shifër mjaft të pabesueshme kundrejt vlerës që ka vendosur në një skedinë sportive.

Ai ka luajtur vetëm 500 lekë të vjetra për 11 ndeshje, por për habi i ka kapur që të gjitha. Sipas “Joq”, ai ka fituar gati 7 milion lekë të vjetra. Siç dihet, këto lojra përgjithësisht të nxjerrin të humbur, por mjaft rrallë qëllon edhe ndonjë skedinë e tillë.

Suksese i dashur djalë, dhe investoi këto para për shtëpinë, mos i harxho në skedina të tjera.

22766454_1501263773327647_828406066_o

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al