Zyrtare/Arilena Ara tërhiqet nga Festivali i RTSH-së, çfarë ndodhi me këngëtaren

0
SHPËRNDAJE
 

Që në momentet e para kur u bë publike se këngëtarja Arilena Ara do të merrte pjesë në Festivalin e RTSH-së, menjëherë nëpër median rozë u paramendua se ajo mund të ishte një fituese potenciale e festivalit të muzikës së lehtë shqiptare.

Pas përfundimit të afatit për pranimin e këngëve deri në datë 10 nëntor, sot është bërë edhe përzgjedhja e tyre dhe lista është bërë publike.

Lajmin e plotë e gjeni në linkun e mëposhtëm.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/zyrtarearilena-ara-terhiqet-nga-festivali-i-rtsh-se-cfare-ndodhi-me-kengetaren/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKoncesionet e naftës, Shqipëria në udhëkryqin e modelit të ri, ja zgjidhjet që po diskutohen
Artikulli tjetër'Fundi i botës"/ Ja avioni 'sekret' që do të futet presidenti Trump në rast lufte (VIDEO+FOTO)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU