ZYRTARE/ Vazhdon lidhja e fortë e Berluskonit me Milanin, futbollisti kuqezi transferohet te Monza

Jun 10, 2021 | 20:01
SHPËRNDAJE

Milani dhe Silvio Berluskoni kanë një lidhje të fortë dhe pas ndarjes përfundimtare disa vite më parë, por bashkëpunimi ndërmjet tyre vazhdon.

monza

Kësaj radhe, Monza në pronësi të Berluskonit ka vendosur të bëjë pazar tek të rinjtë e Milanit.

Mesfushori Marko Breshiani është transferuar të luajë tek Monza në Serinë B, marrëveshja e cila është mbyllur me formulën e huazimit.

21 vjeçari i cili ishte kapiten i moshave në skuadrën e kuqezinjve do të fillojë një aventurë të re në Serinë B pas asaj te Entela një vit më parë.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/