ZYRTARE/ Shkon në 5 numri i të larguarve nga Kastrioti, mesfushori titullar shpall divorcin me krutanët

Jun 10, 2021 | 19:13
SHPËRNDAJE

Pas Bardhit, Rezit, Zhivanajt dhe Amer Dukës, listës së largimeve ditën e sotme i është shtuar edhe mesfushori Xhuljo Mehmeti, i cili nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka konfirmuar divorcin me skuadrën krutane.

kastrioti goli i rezit

Pas këtyre largimeve, Kastrioti i sezonit të ri pritet që të jetë një skuadër me shumë ndryshime, teksa drejtuesit janë studiuar me kujdes futbollistët që pritet të afrojnë, për të ndërtuar një skuadër sa me dinjitoze sezonin e ardhshëm.

POSTIMI I XHULJO MEHMETIT:

Xhuljo Mehmeti

PANORAMASPORT.AL

 

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/