ZYRTARE/ Mbylli aventurën me Bajernin, Flik prezantohet në krye të Gjermanisë

May 25, 2021 | 11:50
SHPËRNDAJE

Hansi Flik prezantohet zyrtarisht në krye të Gjermanisë. Pasi njoftoi largimin nga stoli i Bajernit, tashmë Flik do të vazhdojë karrierën te kombëtarja e Gjermanisë.

FLIK

Ndonëse gjithçka ishte arritur prej kohësh, vetëm ditën e sotme ka ardhur zyrtarizimi për Flikun në krye të Gjermanisë. Trajneri 56-vjeçar do të marrë drejtimin e “Pancerave” menjëherë pas përfundimit të Europianit dhe do të pasojë në stol Joakim Lëvin.

4

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/