ZYRTARE/ “Air Albania” në dispozicion të kampionatit shqiptar, ja cili takim i javës së 23-ë do të luhet

| 16:35
SHPËRNDAJE

Sfida mes Partizanit dhe Bylisit për javën e 23-ë të Kategorisë Superiore do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

86874635_1281984121995981_4163829605012078592_o
Në një njoftim të fundit të kampionëve të Shqipërisë, konfirmohet se takimi do të zhvillohet ditën e shtunë në orën 17:00.

Në këtë mënyrë, “Air Albania” bëhet pronë e kampionatit shqiptar pasi në të janë zhvilluar disa sfida të rëndësishme të këtij sezoni: derbi Tirana-Partizani 2-1, Tirana-Teuta 2-1, Kukësi-Partizani 1-0 dhe Tirana-Skënderbeu 1-1.

Kujtojmë që “Panorama Sport” mësoi se të kuqtë i kërkuar FSHF-së që takimi përballë ballshiotëve të luhet në impiantin modern të futbollit shqiptar “Air Albania”.

Njoftimi i Partizanit:

KATEGORIA SUPERIORE / JAVA 23
FK PARTIZANI🆚KF BYLIS
🗓️E SHTUNË 22 SHKURT
ORA 17:00
🏟️“AIR ALBANIA STADIUM”

Klubi njofton se takimi Partizani – Bylis i vlefshëm për javën e 23 të Kategorisë Superiore, do të zhvillohet në “Air Albania Stadium” ditën e shtunë ora 17:00

86874635_1281984121995981_4163829605012078592_o

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.