“Zoti donte të shpëtonim”, merr flakë në mes të rrugës makina. Brenda Ermal Mamaqi, Inva Mula e persona të tjerë të njohur. Ja ç’ka ndodhur

| 11:02
SHPËRNDAJE
 

“Zoti donte që në te shpëtonim, të jemi gjallë”. Me keto fjale Mirela Sula ka shoqeruar pamjet e panikut qe kaluan, teksa furgoni me te cilin po udhetonin se bashku me emra shume te njohur te ekranit, si Ermal Mamaqi, Inva Mula, Ethem Ramadani, bashkeshorti i Inva Mules, mori flake ne mes te rruge. Ata ishin nisur drejt Tropojes, kur i ka gjetur e papritura ne mes te rruges.

Lajmin e ka bërë vetë publike në rrjetet sociale Mirela Sula, teksa ka postuar disa video, me makinen ne flake dhe gjithe personazhet e njohur ne mes te rruges, te befasuar nga sa ndodhi, por edhe te qete qe dolen ne kohe. Fatmirësisht nuk pati të lënduar, pasi të gjithë mundën të dilin në kohë nga mjeti.

“Kjo është makina me të cilin ne ishim nisur për të shkuar në Tropojë dhe Zoti, Universi,   donte që në te shpëtonim, të jemi gjallë. Ermal falë teje jemi gjallë. Imagjino të ishim akoma aty brenda çfarë do ndodhte, ne duhet të jetojmë akoma. Po mos të kishim qenë rob zoti s’do shpëtonim, falë energjisë së mirë. Ua iku furgoni, u zhduk fare. Inva na shpëtoi jetën sot. Ajo na tha të dilnim nga furgoni. Falë teje jemi gjallë. Duhet të ndalojmë zjarrin, se mund të shpërndahet zjarri.”, shprehet ajo.

Ermali edhe ne nje situate te tille nuk i le batutat, teksa degjohet te thote: Ku e gjeti edhe sot qe kisha bere thonjte…

flake makine rruge ermal mamaqi inva mula3 flake makine rruge ermal mamaqi inva mula1 flake makine rruge ermal mamaqi inva mula makina1 inva

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.