“Zona e parkut është e gjitha e dorës sonë”- Basha poston videon me qytetarin: Ne tiranasit me 25 prill…

| 16:13
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka postuar një video në facebook ku diskuton me një qytetar tiranas.

Po ashtu ai e siguron kryedemokratin se të gjithë zonën e parkut në Tiranë janë ‘dorë e tij’, duke theksuar se janë të përgatitur masivisht të gjithë për 25 prill.

Pjesë nga diskutimi:

Banori: Jam 67 vjeç.

Lulzim Basha: Si ke qenë?

Banori: Këtë zonën deri tek parku e ke të gjithë të dorës tonë. Jam tirans i hershëm.

Lulzim Basha: Jeni bërë gati për 25 prill apo jo?

Banori: Për shpirt të fëmijës po.

Lulzim Basha: Masivisht të gjithë?

Banori: Ne tiransit po vallaj.

VIDEO Pas Pak…

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.