Zogu i Tiranës pyet qytetarin, përgjigja e tij e nxjerr situatën jashtë parashikimit live

SHPËRNDAJE

Nje video qe te shkrin se qeshur po shperndahet gjeresisht ne rrjetet sociale. Ne emisionin e sotem te mengjesit ne Ora News, Zogu i Tiranes ka pyetur nje qytetar “cfare do te benit ju nese do kishit 24 ore jete???”.

Por pergjigja e tij e ka nxjerre situaten jashte kontrollit. Shikojeni videon dhe do mbani barkun me dore.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakI tha se po ‘peshkonte sheikun’, Bleona Qerreti i bën komentuesit atë që s'e priste
Artikulli tjetërFOTO EKSKLUZIVE / Kandidati për kreun e FSHF kapet “mat” me Arben Lazen

S'KA KOMENTE

Comments are closed.