“Zogu i Tiranës” nxjerr fotot duke bërë seks: Më kanë propozuar edhe treshe

| 10:15
SHPËRNDAJE
 

Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës” rrëfen për revistën “Story” marrëdhënien që ka në shtrat me partneren e tij.

zogu

“Ne jemi shumë të nxehtë në krevat të dy, kështu që kryejmë seks shpesh herë. Tre-katër herë në javë është e zakonshme për ne”, shprehet Zogu, duke pohuar se stilet e Kamasutrës i praktikojnë pasi ndihen mirë si çift.

Ai tregon më tej se “ka patur raste edhe që na kanë ngacmuar si çift, por i kemi marrë parasysh, pasi jemi të dy të njohur”.

“Ka pasur oferta dhe ngacmime për të bërë seks treshe, por edhe pse jemi çift modern, kemi bazën e tradicionalitetit”, përfundon Zogu.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

10 KOMENTET

Comments are closed.