Zjarri prej disa ditësh djeg malin e Dajtit

| 23:46
SHPËRNDAJE
 

Prej dy ditësh, një zjarr ka përfshirë një masiv pyjor pranë malit të Dajtit.

Flakët që shkrumbojnë bimësinë në këtë zonë duken lehtësisht nga kryeqyteti, ndërsa ende nuk ka pasur ndonjë ndërhyrje për ta shuar atë.

59otAwLy

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU