VIDEO/ Zjarr i madh në zonën e Pashalimanit, helikopteri i Forcave të Armatosura drejt vendngjarjes për shuarjen e flakëve

| 19:24
SHPËRNDAJE

Një zjarr i madh ka përshirë zonën e Pashalimanit në Karaburun ditën e sotme, ndërsa në operacionin për shuarjen e flakëve janë angazhuar edhe Forcat e Armatosura.

Drejtë vatrës së zjarrit është nisur një helikopter i FA, i pajisur me mjetet e posaçme.

Sipas raportimeve të deritanishme zjarrin nuk rrezikon bazën detare të Pashalimanit

yC9yYVbY

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.