Zi në familjen e politikanit, vdes vëllai i tij. Ishte prekur nga Covid-19

| 15:45
SHPËRNDAJE

a184ccc56d64602e0e20ab0e46d7e292_L

Ndërron jetë edhe një person i prekur me koronavirus në Kosovë. Sipas mediave vendase, i ndjeri ishte vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur anëtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Muharrem Nitaj në një postim në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook.

Njoftimi i plotë i Nitajt, pa ndërhyrje:

Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19.

Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!

Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime!.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.