Zgjidhni një gur dhe gjeni se për çfarë keni nevojë në jetën tuaj

SHPËRNDAJE

Zgjidhni një gur dhe lexoni:

gur

Guri nr. 1:

Nëse keni zgjedhur këtë gur do të thotë që doni të jeni të lirë, ju ndjeni nevojën për t’u shkëputur nga bota dhe për të gjetur paqen e brendshme.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/zgjidhni-nje-gur-dhe-gjeni-se-per-cfare-keni-nevoje-ne-jeten-tuaj/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.