Zgjedhjet e 25 prillit/ Flutura Açka: Elbasani meriton qetësi dhe begati

Mar 17, 2021 | 21:15
SHPËRNDAJE

 

Kandidatja për deputete në Elbasan nga radhët e Partisë Demokratike, Flutura Açka, thotë se ky qytet meriton qetësi.

162046305_105190954990651_7721814344049891924_n

Duke shpërndarë disa foto ku shihet një slogan për këtë temë, Açka premton se “me ne do të kemi një të ardhme plot begati”.

Postimi i plotë:

Elbasani meriton qetësi !

Elbasani….

Djepi i arsimit, qyteti i luleve dhe art i fjalës e komunikimit, MERITON qytetari dhe dituri, pa DHUNË E PA ARMIQËSI…me NE një të ARDHME PLOT BEGATI…

Elbasani meriton qetësi !

Elbasani….
Djepi i arsimit, qyteti i luleve dhe art i fjalës e komunikimit, MERITON qytetari dhe dituri, pa DHUNË E PA ARMIQËSI…me NE një të ARDHME PLOT BEGATI…

Posted by Flutura Açka on E mërkurë, 17 Mars 2021

© Panorama.al

Te lidhura