Zbulohet e vërteta për administratoren e faqes ‘Vipat e Bllokut’

SHPËRNDAJE

Disa portale kanë akuzuar se administratore e faqes ‘Vipat e Bllokut’ është avokatja Eridiana Baxha. Kjo e fundit ka paditur portalin që ka publikuar lajmin dhe sot gjykata pas shumë seancave gjyqësore ka shpallur vendimin mbi pafajësinë e saj, shkruan xing.

Faqja “Vipat e Bllokut” është faqja e cila prej disa kohësh i ka demaskuar VIP-at duke u nxjerrë atyre operacionet, foto të kapura mat apo sekrete.

49090-640-0-59e67ea943cf2 49093-640-0-59e67f1dbae61

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"E përplasi dhe u largua me shpejtësi skëterrë", policia jep detaje për aksidentin me vdekje në Tiranë
Artikulli tjetërNga Greqia për t’i zënë vendin një greku, Hasi drejt pankinës së skuadrës belge

1 KOMENT

Comments are closed.